2014 Yılı Staj Değerlendirme Sonuçları Açıklandı.

2014 YILI STAJ DEĞERLENDİRMESİ

Bu yıl yapılan başvuruların değerlendirme sonuçlarını aşağıda bulacaksınız. Staj programına çok sayıda başvuru yapılmıştır. Seçim yapılırken ilanda da belirtildiği gibi, staj duyurusundaki bilgiler, yasal gereklilikler, TUG'un kapasitesi ve karşılıklı yararlanma olanakları ile öğrencilerin başarı ve ilgi alanları dikkate alınmıştır. Staja bu yıl kabul edilemeyen öğrenciler gelecek yıl tekrar başvurabilirler. 

TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi staj programına gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

 

2014 Yılı Stajyerleri

 

I. DÖNEM (Temmuz)

M. Raşid TUĞRAL
ODTÜ, Fizik Böl.

Anıl KURT
ODTÜ, Elek.-Elektrn. Müh.

Mehmet Oğuzhan ERTURAN
Erciyes Üniv., Astr. Böl.

 

II. DÖNEM (Temmuz - Ağustos)

Ali Arda GENÇALİ
İTÜ, Fizik Müh.

 

III. DÖNEM (Ağustos)

Ali ERKOÇ
Erciyes Üniv., Elek.-Elektrn. Müh.

Sevinç GÖKMEN
İstanbul Üniv., Astr. Böl.

Büşra DINMAZ
İstanbul Üniv., Astr. Böl.

Mehmet SAVAŞÇI
Erciyes Üniv., Bilg. Müh.

İlker MORAL
ODTÜ, Fizik Böl.

 

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

STAJYERLERİN DİKKATİNE 

Staj programına kabul edilen öğrenciler, yukarıda kendi dönemleri içinde kalacak şekilde 20 günlük staj dönemini başlangıç ve bitiş tarihleri şeklinde aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak TUG'a bildirmelidirler. 

Stajyerler TUG'da staja başlamadan önce gerekli tüm resmi işlemleri TUG'da Staj İçin Gerekli Belgeler ve Süreçler belgesinden yararlanarak tamamlamalıdırlar. Öncelikle stajın başlaması için TUG Müdürlüğü tarafından onaylanması gereken "Birim Dışı Uygulama (Staj) Formu" geç kalınmadan TUG adresine gönderilmelidir. 

Staj süresince zaman zaman TUG'un 2500 m yükseklikteki Bakırlıtepe Yerleşkesi'nde de çalışmalar olabileceğinden değişken hava ve arazi koşullarına uygun ayakkabı/bot, kazak, mont, bere, güneş gözlüğü gibi giyecekler bulundurmaları önerilir.

 

İLETİŞİM 

Doç. Dr. Hasan ESENOĞLU 
hasan.esenoglu@tubitak.gov.tr

06.06.2014
-A +A