Formlar

PROJE GÖZLEMCİLERİ GELİŞ - GİDİŞ BİLDİRİMİ

Antalya-Bakırlıtepe arasında mevsim ve yol koşullarına göre değişebilen şartlardan dolayı gözlem için gelecek misafir gözlemcilerin Bakırlıtepe'ye çıkmak üzere sabahları en geç 09:00'da Akdeniz Üniversitesi Yerleşkesi içindeki TUG Yönetim Binası'nda hazır olmaları ve gözlem sonrası Antalya'dan ayrılış saatlerinin de akşamüstü saatlerinden önce olmamasına dikkat etmeleri gerekmektedir.

Antalya - Bakırlıtepe arasındaki ulaşımı düzenleyebilmek için proje gözlemlerini yürütmek üzere Antalya'ya gelecek araştırmacılar aşağıdaki formları doldurarak tug.bilgi@tubitak.gov.tr adresine göndermelidirler.

TUG teleskoplarında gözlem projesi yürüten araştırmacılar, proje gözlemlerini tamamlayıp çalışmalarını yayına (makale, tez, ulusal/uluslararası toplantı kitabı vb) dönüştürdükten sonra TUG ile iletişime geçerek aktif projelerini kapatabilirler. Bunun için yapılan yayın (ilgili TUG proje no, ADS/ArXiv adresi, yayın/tez basligi gibi) hakkında bilgi verilen ve ilgili projenin kapanmasının talep edildiği bir e-postayı "tug.bilgi@tubitak.gov.tr" adresine göndermek yeterlidir. Bu şekilde proje "BAŞARILI" olarak kapanacaktır. Elde edilen verilerin yetersizliği, beklenen sonuçların çıkmaması vb. durumlarda yine aynı bilgilendirme yapıldıktan sonra proje "YAYINSIZ" olarak kapatılabilir. Gözlem projelerinin yayına dönüştürülmesi aşamasında TUG Desteği'nin ifade edilmesini önemle hatırlatırız.

  • Seyahat Dilekçesi:

Uçak

Özel araç

 

Son Güncelleme: 30.01.2019

-A +A