Staj 2014

 

STAJ 2019 - STAJ 2018 - STAJ 2017 - STAJ 2016  -  STAJ 2015 

 

2014 YILI STAJYER PROGRAMI 

Bu yıl yapılan başvuruların değerlendirme sonuçlarını aşağıda bulacaksınız. Staj programına çok sayıda başvuru yapılmıştır. Seçim yapılırken ilanda da belirtildiği gibi, staj duyurusundaki bilgiler, yasal gereklilikler, TUG'un kapasitesi ve karşılıklı yararlanma olanakları ile öğrencilerin başarı ve ilgi alanları dikkate alınmıştır. Staja bu yıl kabul edilemeyen öğrenciler gelecek yıl tekrar başvurabilirler. 

TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi staj programına gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

 

2014 Yılı Stajyerleri

I. DÖNEM (Temmuz)
M. Raşid TUĞRAL ODTÜ, Fizik Böl.
Anıl KURT ODTÜ, Elek.-Elektrn. Müh.
Mehmet Oğuzhan ERTURAN Erciyes Üniv., Astr. Böl.

 

II. DÖNEM (Temmuz - Ağustos)
Ali Arda GENÇALİ İTÜ, Fizik Müh.

 

III. DÖNEM (Ağustos)
Ali ERKOÇ Erciyes Üniv., Elek.-Elektrn. Müh.
Sevinç GÖKMEN İstanbul Üniv., Astr. Böl.
Büşra DINMAZ İstanbul Üniv., Astr. Böl.
Mehmet SAVAŞÇI Erciyes Üniv., Bilg. Müh.
İlker MORAL ODTÜ, Fizik Böl.

 

STAJYERLERİN DİKKATİNE 

Staj programına kabul edilen öğrenciler, yukarıda kendi dönemleri içinde kalacak şekilde 20 günlük staj döneminibaşlangıç ve bitiş tarihleri şeklinde aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak TUG'a bildirmelidirler.

Stajyerler TUG'da staja başlamadan önce gerekli tüm resmi işlemleri TUG'da Staj İçin Gerekli Belgeler ve Süreçler belgesinden yararlanarak tamamlamalıdırlar. Öncelikle stajın başlaması için TUG Müdürlüğü tarafından onaylanması gereken "Birim Dışı Uygulama (Staj) Formu" geç kalınmadan TUG adresine gönderilmelidir. Staj programına kabul edilen öğrenciler TUG'a gelirken yanlarında başvuru sırasında kullanılan belgelerin (transkript, dilekçe, özgeçmiş vb) asıllarını getirmelidirler.

Staj süresince zaman zaman TUG'un 2500 m yükseklikteki Bakırlıtepe Yerleşkesi'nde de çalışmalar olabileceğinden değişken hava ve arazi koşullarına uygun ayakkabı/bot, kazak, mont, bere, güneş gözlüğü gibi giyecekler bulundurmaları önerilir.

Staj programına Antalya dışından katılacak öğrenciler Akdeniz Üniversitesi Yerleşkesi içinde bulunan Kredi ve Yurtlar Kurumu'na (KYK) ait yurtlarda kalabilirler. KYK öğrencileri ile yurtta kalmayan öğrenciler için yurt işlemleri farklı olabilir, bu konuda (0242) 226 20 00 numaralı telefondan bilgi alınabilir. 

-A +A