2015 Yılı Staj Değerlendirme Sonuçları Açıklandı.

 

2015 YILI STAJ DEĞERLENDİRMESİ

 

Bu yıl yapılan başvuruların değerlendirme sonuçlarını aşağıda bulacaksınız. Staj programına çok sayıda başvuru yapılmıştır. Seçim yapılırken ilanda da belirtildiği gibi, staj duyurusundaki bilgiler, yasal gereklilikler, TUG'un kapasitesi ve karşılıklı yararlanma olanakları ile öğrencilerin başarı ve ilgi alanları dikkate alınmıştır. Staja bu yıl kabul edilemeyen öğrenciler gelecek yıl tekrar başvurabilirler. 

TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi staj programına gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

 

2015 Yılı Stajyerleri

 

Ezgi Gökçe DİK
Akdeniz Üniversitesi

Sergen CENGİZ
Akdeniz Üniversitesi

Necmeddin Sami ŞAHİN
Erciyes Üniversitesi

Yahya Kemal ALTINOK
Hacettepe Üniversitesi

Mesut ZANCO
Hacettepe Üniversitesi

Sevgi KARADAĞ
 İTÜ

Esin ERSOĞAN
İTÜ

Zeynep Ceyda ELİKÜÇÜK
Süleyman Demirel Üniversitesi

Soner ŞEÇKİNER   
ODTÜ

Koray KENTLİ 
Uludağ Üniversitesi

Rahmetullah VAROL
Yıldız Teknik Üniversitesi

 
 

 

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

STAJYERLERİN DİKKATİNE 

Staj programına kabul edilen öğrenciler, yukarıda kendi dönemleri içinde kalacak şekilde 20 günlük staj dönemini başlangıç ve bitiş tarihleri şeklinde aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak TUG'a bildirmelidirler. 

Stajyerler TUG'da staja başlamadan önce gerekli tüm resmi işlemleri TUG'da Staj İçin Gerekli Belgeler ve Süreçler belgesinden yararlanarak tamamlamalıdırlar. Öncelikle stajın başlaması için TUG Müdürlüğü tarafından onaylanması gereken "Birim Dışı Uygulama (Staj) Formu" geç kalınmadan TUG adresine gönderilmelidir. 

Staj süresince zaman zaman TUG'un 2500 m yükseklikteki Bakırlıtepe Yerleşkesi'nde de çalışmalar olabileceğinden değişken hava ve arazi koşullarına uygun ayakkabı/bot, kazak, mont, bere, güneş gözlüğü gibi giyecekler bulundurmaları önerilir.

Staj programına Antalya dışından katılacak öğrenciler Akdeniz Üniversitesi Yerleşkesi içinde bulunan Kredi ve Yurtlar Kurumu'na (KYK) ait yurtlarda kalabilirler. Burası TUG Yönetim Binası'na yürüme mesafesindedir. Konaklama bedeli kahvaltı dahil 4.00 TL'dir. 

KYK öğrencileri ile yurtta kalmayan öğrenciler için yurt işlemleri farklı olabilir, bu konuda (0242) 226 20 00 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

 

İLETİŞİM 

Doç. Dr. Hasan ESENOĞLU 
hasan.esenoglu@tubitak.gov.tr

09.06.2015
-A +A